Music Stars™
Dobrodosao/la na forum Music Stars , zelimo ti da se lepo provedes i budes sto redovniji/ja !!!
Music Stars™
Dobrodosao/la na forum Music Stars , zelimo ti da se lepo provedes i budes sto redovniji/ja !!!
Music Stars™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Music Stars™

Forum o svim muzickim zvezdama!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Diskusija o Camili

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Posts : 614
Join date : 30.05.2009

Diskusija o Camili Empty
PočaljiNaslov: Diskusija o Camili   Diskusija o Camili EmptyNed Maj 31, 2009 10:45 am

pa>>?
Nazad na vrh Ići dole
https://music-stars.forumsr.net
~mrkvili~princess~

~mrkvili~princess~


Posts : 64
Join date : 31.05.2009
Age : 33

Diskusija o Camili Empty
PočaljiNaslov: Re: Diskusija o Camili   Diskusija o Camili EmptyNed Maj 31, 2009 10:52 am

Obozavam jeee.....Jeste da nije lepa ali za mene je preslatka,msm kad pogledam sebe i mnoge druge devojke u mojoj okolini i dalje,ni jedna nije nista lepsa od nje....
Ja je gledam kao jednu sasvim obicnu devojku,koja fura svoj stil i nije je briga sta drugi misle o njoj...Odlicna glumica i pevacica...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Posts : 614
Join date : 30.05.2009

Diskusija o Camili Empty
PočaljiNaslov: Re: Diskusija o Camili   Diskusija o Camili EmptyNed Maj 31, 2009 10:53 am

Extra glumi i peva!
Nazad na vrh Ići dole
https://music-stars.forumsr.net
Annie_<3

Annie_<3


Posts : 206
Join date : 30.05.2009
Age : 29

Diskusija o Camili Empty
PočaljiNaslov: Re: Diskusija o Camili   Diskusija o Camili EmptyNed Maj 31, 2009 1:31 pm

Nista posebno..ali mi je svakako bolja od Lusiane(Luisane,kako vec)!
Nazad na vrh Ići dole
~mrkvili~princess~

~mrkvili~princess~


Posts : 64
Join date : 31.05.2009
Age : 33

Diskusija o Camili Empty
PočaljiNaslov: Re: Diskusija o Camili   Diskusija o Camili EmptyNed Maj 31, 2009 1:43 pm

Luisana!!!
Nazad na vrh Ići dole
~*Otkacxena_mala*~
Moderator
~*Otkacxena_mala*~


Posts : 50
Join date : 30.05.2009

Diskusija o Camili Empty
PočaljiNaslov: Re: Diskusija o Camili   Diskusija o Camili EmptyNed Maj 31, 2009 3:01 pm

Mrzim je xD
Nazad na vrh Ići dole
M ! L ! C @

M ! L ! C @


Posts : 81
Join date : 02.06.2009
Age : 30

Diskusija o Camili Empty
PočaljiNaslov: Re: Diskusija o Camili   Diskusija o Camili EmptyČet Jun 04, 2009 8:35 am

~mrkvili~princess~ ::
Obozavam jeee.....Jeste da nije lepa ali za mene je preslatka,msm kad pogledam sebe i mnoge druge devojke u mojoj okolini i dalje,ni jedna nije nista lepsa od nje....
Ja je gledam kao jednu sasvim obicnu devojku,koja fura svoj stil i nije je briga sta drugi misle o njoj...Odlicna glumica i pevacica...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Diskusija o Camili Empty
PočaljiNaslov: Re: Diskusija o Camili   Diskusija o Camili Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Diskusija o Camili
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Diskusija o Sakisu.?
» Diskusija o Luisani
» Diskusija o Benjaminu
» Diskusija o Felipeu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Music Stars™ :: Grupe :: Erreway-
Skoči na: